فقط سیدحسن خمینی دانشگاه طباطبایی معرفی

فقط: سیدحسن خمینی دانشگاه طباطبایی معرفی آموزش اسلامی الهه کولایی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری دستمزد 100 میلیونی مهران مدیری جهت ده شب؟

پس از قطعیت یافتن حضور مهران مدیری در مقام مجری برنامه سینمایی «هفت» در ایام جشنواره فیلم فجر، رسانه های تخصصی این نقد را مطرح کردند که آیا این برنامه یک صورت س

دستمزد 100 میلیونی مهران مدیری جهت ده شب؟

دستمزد 100 میلیونی مهران مدیری جهت ده شب؟

عبارات مهم : سینما

پس از قطعیت یافتن حضور مهران مدیری در مقام مجری برنامه سینمایی «هفت» در ایام جشنواره فیلم فجر، رسانه های تخصصی این نقد را مطرح کردند که آیا این برنامه یک صورت سینمایی یا مسلط بر این حوزه سپرده نشده است و مدیری که به تازگی نخستین تجربه کارگردانی اش را در سینما گذرانده و تجربه بازیگری محدودی در سینمای کشور عزیزمان ایران دارد و زیاد تلویزیونی است تا سینمایی، کنترل این برنامه را به دست گرفته است؟

دستمزد 100 میلیونی مهران مدیری جهت ده شب؟

به گزارش تابناک، برنامه سینمایی «هفت» با مدیریت و اجرای فریدون جیرانی به سرعت به یکی از بااهمیت ترین برنامه های تلویزیون تبدیل شد و همین اهمیت زیاد کردن فشارها به جیرانی و تیمش را در پی داشت و در نهایت آنها کنار رفتند. در ادامه محمود گبرلو به عنوان مجری و اداره کننده برنامه «هفت» گزینش شد که به باور بسیاری از ناظران دوران افت برنامه «هفت» را با اجرای او شاهد بودیم. همراهی گبرلو و دعوت از بعضی گروه ها منتهی به دوام اش نشد و در نهایت عذر او نیز خواسته شد. سپس نوبت به بهروز افخمی رسید تا در مقام گرداننده و مجری برنامه «هفت» بکوشد، جنجالی ترین سری این برنامه را بسازد.

افخمی به سمت یک جریان خاص انعطاف نشان داد و تصور کرد این جریان می تواند او را روی آنتن حفظ کند؛ ولی به محض آخر قرارداد کاری اش، عذرش را درخواست کردند و بعد از افخمی این برنامه دیگر روی آنتن نرفت. در یک دوره طولانی گزینه های متعددی جهت اجرای «هفت» مطرح شد و در نهایت با مهدی کرم پور به عنوان گزینه توافق شد و قرار بود او بعد از بازگشت از جشنواره ونیز، تولید این برنامه را پی بگیرد. در شرایطی که کنداکتور تلویزیون در انتظار بازگشت «هفت» بود، یکباره مشخص شد زیرآب کرم پور نیز خورده و مرتضی میرباقری در اظهاراتی عجیب، با اشاره به اسامی مطرح جهت تولید و اجرای برنامه «هفت» اظهار کرد: «اسامی که تاکنون جهت حضور در برنامه «هفت» در خبرها عنوان شده، نادرست است و از این بعد نیز هر اسمی به عنوان کاندیدا مطرح شود، صد درصد از بین بردن خواهد شد… مهدی کرم پور هم از بین بردن خواهد شد، چون اگر کسی به کار تیمی قائل نباشد، قواعد کار تیمی را بر هم می زند»

پس از قطعیت یافتن حضور مهران مدیری در مقام مجری برنامه سینمایی «هفت» در ایام جشنواره فیلم فجر، رسانه های تخصصی این نقد را مطرح کردند که آیا این برنامه یک صورت س

بدین ترتیب، برنامه «هفت» به عنوان یکی از بااهمیت ترین برنامه های تلویزیون مجدداً به کما رفت. از این موضع گیری حدود پنج ماه می گذرد و در این مدت گزینه های فراوانی به عنوان مجری و گرداننده برنامه «هفت» مطرح شده است اند. اکنون بعد از طرح نام مجری هایی پرسابقه چون رضا رشیدپور، محمدرضا شهیدی فرد، فرزاد حسنی، منصور ضابطیان، اکبر نبوی، محمدرضا شریفی نیا، محمدحسین لطیفی و رسول صدرعاملی، اجرای این برنامه به مهران مدیری سپرده شد که اسباب شگفتی اهالی سینما را در پی داشت.

علی اصغر پورمحمدی با اعلام رسمی این خبر گفت: «اجرای خاص برنامه «هفت» در طول مدت جشنواره فیلم فجر بر عهده مهران مدیری گذاشته شده است هست. مهران مدیری مجری با شایستگی ها و توانمندی های مشخصی است و هم در حوزه سینما فرد آشنا شده است و مسلطی است و هم در اجرا فرد توانمندی هست. همین عنوان منجر شد طی جمع بندی هایی که داشتیم ایشان را جهت اجرای برنامه «هفت» گزینش کنیم.»

پورمحمدی در پاسخ به اینکه اجرای خاص برنامه «هفت» با مهران مدیری است یا سری تازه هم به ایشان سپرده خواهد شد، عنوان داشت: «فعلا توافق صورت گرفته در اجرای خاص برنامه برنامه «هفت» در طول مدت جشنواره فیلم فجر به ایشان سپرده شده است و جهت بعد از آن هنوز تصمیم نهایی گرفته نشده است.» مدیر شبکه سه سیما همچنین در پاسخ به اینکه پیش از این اعلام شده است بود قرار است مهران مدیری رقمی بالای ۱۰۰ میلیون تومان جهت اجرای خاص برنامه دریافت کند نیز گفت: «هنوز اصلا برآورد برنامه انجام نشده و میزان دستمزد ایشان هم رقمی در حد عرف خواهد بود و اعلام این اعداد و ارقام شایعه ای بیش نیست.»

دستمزد 100 میلیونی مهران مدیری جهت ده شب؟

اعلام رسمی گزینش مهران مدیری از روز گذشته با نقدهایی همراه شده است که عمدتاً نه متوجه توانمندی مدیری در اجرا، بلکه به واسطه سابقه و تجربه او در حوزه سینماست. اجرای برنامه «هفت» نیاز به عقبه سینمایی و تجربه حضور مستمر در فضای سینما، درک همه چالش و آشنایی سوابق صورت ها دارد و به همین علت جیرانی در اجرای این برنامه از افخمی و گبرلو موفق تر ظاهر شد. منتقدان با طرح این نقدِ بجا که مهران مدیری فاقد این آشنایی و سابقه طولانی در سینماست و عمدتاً صورت ای تلویزیونی محسوب می شود تا سینمایی، از ضعف او در اطلاعات سینمایی سخن می گویند که در برنامه دورهمی و در مواجهه با سینماگران نیز بعضاً کرد عینی می یابد.

با این حال باید پذیرفت در شرایطی که رسیدن به یک گزینه قطعی جهت اجرای «هفت» بسیار سخت شده است بود، گزینش مدیری و توافق با او اتفاق قابل قبولی هست. از آخرهای دوران جیرانی تاکنون بعضی جریانات، تلاش موثری جهت خط دهی به برنامه «هفت» داشتند و همین جریانات خواستار تشکیل شورای سیاستگذاری جهت برنامه «هفت» بودند و در واقع به دنبال آن بودند که آنچه در برنامه «هفت» رخ می دهد، به وسیله آنها تنظیم شود و مجری برنامه، مجریِ سیاست های آنها باشد.

پس از قطعیت یافتن حضور مهران مدیری در مقام مجری برنامه سینمایی «هفت» در ایام جشنواره فیلم فجر، رسانه های تخصصی این نقد را مطرح کردند که آیا این برنامه یک صورت س

به باور بعضی ناظران، همین تلاش ها منتهی به استمرار طولانی تعطیلی «هفت» شد و در تعیین روند یک برنامه پای معاون سیما را نیز به میان کشید و بعضی رسانه ها این گزاره را نیز مطرح کردند که «هفت» جهت هر لحظه تعطیل شده است و با توجه به شدت اختلافات حتی جهت یک قسمت دیگر نیز پخش نمی شود. در این شرایط ازسرگیری فعالیت این برنامه با مهران مدیری هنر مدیریت شبکه سه بوده است و باید امیدوار بود مدیری از بعد این برنامه تخصصی برآید.

روزنامه آفتاب یزد

دستمزد 100 میلیونی مهران مدیری جهت ده شب؟

واژه های کلیدی: سینما | برنامه | برنامه | سینمای | مدیریت | سینمایی | سینماگران | مهران مدیری | فریدون جیرانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz