فقط سیدحسن خمینی دانشگاه طباطبایی معرفی

فقط: سیدحسن خمینی دانشگاه طباطبایی معرفی آموزش اسلامی الهه کولایی

گت بلاگز سیاسی همسر مرحوم سیداحمد خمینی ،وزیر حسن روحانی می شود؟

در میان چهره‌های نام‌آشنای زن، یکی از گزینه‌ها که خبر آن قطعی به نظر می‌رسد، گزینش شهیندخت مولاوردی جهت وزارت آموزش‌وپرورش هست. مولاوردی از همان ابتدا هم جزء گزینه‌هایی

همسر مرحوم سیداحمد خمینی ،وزیر حسن روحانی می شود؟

در میان اشخاص نام آشنای زن، یکی از گزینه ها که خبر آن قطعی به نظر می رسد، گزینش شهیندخت مولاوردی جهت وزارت آموزش وپرورش است.

مولاوردی از همان ابتدا هم جزء گزینه هایی بود که نامش جهت این وزارتخانه مطرح شده است بود. عملکرد مثبت او در معاونت زنان همچنین یکی از برگ های برنده روحانی در معرفی او جهت وزارتخانه آموزش وپرورش هست؛ به خاص آنکه جدایی دانش آشتیانی از دولت دوازدهم قطعی شده است است.

شرق نوشت: بااین حال ملاوردی در حیاط هیئت دولت، راجع به این گمانه گفته است: هنوز صحبتی نشده و چون صحبتی نشده، نمی توانم بگویم هستم یا نیستم. معاون امور زنان ریاست جمهوری همچنین راجع به نتیجه های مشورت ها جهت حضور زنان در کابینه گفت: «رایزنی ها در این زمینه ادامه دارد. کلا ترکیب کابینه قطعی نشده، ولی مشورت ها ادامه دارد و به مرحله نهایی شدن رسیده، ولی تصمیم گیرنده نهایی مدیر جمهور خواهد بود».

همسر مرحوم سیداحمد خمینی ،وزیر حسن روحانی می شود؟

الهه کولایی از دیگر گزینه هایی است که این بار در لا به لای سخنان نمایندگان عضو فراکسیون زنان مجلس دهم به او اشاره می شود. کولایی تجربه حضور در کمیسیون امنیت ملی مجلس ششم را در کارنامه دارد. استاد دانشگاه است و از زنان فعال اصلاح طلب.

همچنین شنیده شد که از سوی بعضی اعضای حزب اعتدال و توسعه تلاش هایی صورت می گیرد تا پروین داداندیش، همسر محمود واعظی، (از اعضای حزب اعتدال و توسعه)، را جهت وزارتخانه علوم معرفی کند. سابقه مشاوره وزیر مستعفی فرهنگ و ارشاد (علی جنتی) نیز حضور در مجموعه مدیریتی دانشگاه آزاد ازجمله سوابق او به شمار می رود.

از دیگر گزینه هایی که جهت این وزارتخانه زمزمه آن شنیده شده، سیده فاطمه طباطبایی، همسر مرحوم سید احمد خمینی و مادر سیدحسن خمینی، هست. فاطمه تنها دختر آیت الله سیدمحمدباقر سلطانی طباطبایی، از استادان حوزه علمیه قم هست. جد مادری او آیت الله سیدصدرالدین صدر و پدر امام موسی صدر هست. فاطمه، یکی از خواهرزاده های امام موسی صدر به شمار می رود. فاطمه طباطبایی مقطع کارشناسی را بعد از انقلاب در رشته فلسفه غرب دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران به اتمام رساند و بعد از آن کارشناسی ارشد و دکترای خود را در رشته عرفان اسلامی گذرانده هست. او هم اکنون مدیر شورای زنان فرهیخته در دانشگاه آزاد اسلامی است.

در میان چهره‌های نام‌آشنای زن، یکی از گزینه‌ها که خبر آن قطعی به نظر می‌رسد، گزینش شهیندخت مولاوردی جهت وزارت آموزش‌وپرورش هست. مولاوردی از همان ابتدا هم جزء گزینه‌هایی

واژه های کلیدی: سیدحسن خمینی | دانشگاه | طباطبایی | معرفی | آموزش | اسلامی | الهه کولایی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz